Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Nuk Është E Nevojshme Pagesa

Lojrat më të mira në internet janë tani të lira.

Lojrat Më Të Mira Porno Të Homoseksualëve: Lojë Falas Shfletuesi I Gejve

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj në Lojërat Më të Mira Porno Gejsh tani!

I lodhur nga mungesa e shumëllojshmërisë në industrinë e lojrave kur vjen puna te lojrat u përqëndruan në temat e homove? Të dëgjojmë, prandaj Studiot E Jelloustoun kanë punuar pa lodhje gjatë këtyre viteve për të bashkuar platformën tonë të njohur si Lojrat Më të Mira Porno Gejësh! Duam t'ju bëjmë thirrje vetëm njerëzve që i pëlqejnë lojrat e mëdha dhe të nxehtat, njeriu në veprim të njeriut, që të duket diçka që mund t'ju interesojë? Atëherë konsideroje si një anëtar! Ndezëm një zjarr nën industri kur vendosëm të hynim në këtë peisazh dhe të besonim me forcë se e kemi kthyer librin dhe kemi bërë disa lëvizje të mëdha., Tani, skuadra jonë ka besim se nga të gjitha platformat që mund të konsideroni, ne jemi më të mirët kur vjen puna te një paketë plot loje gejsh. Nuk na pëlqen të akuzojmë të tjerët për mungesë, por të jemi të vërtetë, na duhet shumë për të na mundur kur kemi kaluar një kohë të mirë thjesht të përqendruar në një gjë! Nëse ke dyshime në aftësinë tonë për të dorëzuar atë që po premtojmë këtu, je i lirë të krijosh një llogari dhe të hysh brenda. Ka shumë për të parë dhe nëse je i interesuar për lojrat e seksit homoseksual, kjo do të jetë një aventurë epike, si ato që nuk i ke parë kurrë më parë.

Hyrje e lirë përgjithmonë dhe gjithmonë

Një nga dallimet kyçe mes nesh dhe vendeve të tjera atje është se ne nuk do të detyrojmë të paguani ndonjë para në mënyrë që të regjistroheni. Kjo është e drejta e qasjes në komunitetin tonë është krejtësisht pa pagesë dhe është bërë për të siguruar që interesat tona të ndërsjellta janë konformuar. Shiko, nëse nuk jemi në gjendje të të bindim që të qëndrosh këtu, ul shanset që ti të marrësh disa mikrotraksione që me të vërtetë e mbajnë projektin tonë në dispozicion. Në këtë mënyrë, jemi në majë të gishtave për t'u siguruar që fansat në shtëpi po marrin atë që duan dhe kur ta duan., E mban mend herën e fundit që pagove shumë para për një lojë dhe nuk iu afrove asaj që prisje, Cyberpunk 2077!- mund ta harrosh këtë këtu! U munduam të punonim shumë në mënyrë që të shijonit lojra porno me cilësi të lartë pa paguar për të. I gjithë procesi i nënshkrimit do vetëm një minutë apo më shumë dhe pastaj e tutje, ti do të jesh në gjendje të kthehesh në Lojrat Më të Mira Porno Të Homoseksualëve kur të duash dhe përsëri, plotësisht pa pagesë. Sa e bukur është kjo?

Varietet në tap

Gjithkush ka shije dhe preferenca të ndryshme, kështu që nuk do të ishte një ide e mirë për ne që të vazhdojmë dhe të përqëndrohemi vetëm në një lloj të medias. Kjo është arsyeja pse ekipi këtu në Lojërat Më të Mira Porno Homoseksuale është angazhuar me të vërtetë ta përziejë materialin tonë në më shumë mënyra se një. Së pari, komplotet e përgjithshme dhe temat e titujve tanë do të ndryshojnë çdo herë – nuk do të duket sikur ti ke një kopje tjetër dhe përvojë ngjitjeje. Përveç kësaj, kemi gjithashtu një ekip artistësh që kanë shijen e tyre të veçantë dhe qasjen në dizajnim., Askush nuk është më i mirë se njëri-tjetri, por ne na pëlqen të shohim varietet dhe të mendojmë se kjo është ndoshta mënyra më e mirë për të trajtuar shqetësimet e interesit. Nuk të pëlqen një lojë e veçantë? Lajmi i mirë është se ka disa të tjerë që mund t'i kontrolloni! Tani, biblioteka e Lojrave Më të Mira Të Pornove Homoseksuale është ulur në 23 lojra, me 6 të tjera të planifikuara për lirim në 12 muajt e ardhshëm. Programi ynë i lirimit është shumë i shtrënguar, por nuk ju kemi zhgënjyer akoma dhe nuk kemi plane ta bëjmë këtë në të ardhmen e afërt., Angazhimi ynë për ty është lojë seksi me cilësi yllore, nëse kjo është diçka që do, je në duar të mira!

Shfletuesi hyn në lojë gejsh

Ka rreziqe të dukshme të lidhura me shkarkimin e skedarëve nga burime të panjohura në linjë. Ndërsa ne e dimë se ne jemi një ekip legjitim që ka interesat tuaja më të mira në zemër, Është Perëndimi I Egër atje jashtë në Internet! Si rezultat, ne vendosëm herët në prodhimin tonë se të gjitha lojrat Këtu në Pornot Më të Mira Gej do të ishin 100% shfletues. Çfarë do të thotë kjo? E pra, të themi thjesht, për aq kohë sa ju keni një version relativisht të fundit Të Kromit, Safari, Firefox ose Skaj, ju do të jeni në gjendje të luani lojrat që ne duhet të ofrojmë., Po, kjo do të thotë gjithashtu se pajisjet e lëvizshme janë të afta të lozin këtu pa ndonjë problem shumë të ëmbël, eh? Çfarë është më shumë, mjetet e sinkronizimit të reve janë jashtëzakonisht efikase dhe do të thotë se ju mund të ruani përparimin tuaj në një pajisje dhe pastaj të rrokulliset mbi një tjetër në një periudhë të shkurtër kohe. Kjo do të thotë se pavarësisht se në çfarë pajisje jeni, mëkatoni është një shëtitje absolute në park! Vetëm një arsye tjetër për të marrë në konsideratë të regjistrohesh në Lojrat Më të Mira Porno Gejsh në të gjitha destinacionet e tjera.

Një e ardhme e madhe e planifikuar

Siç u përmend më parë, Lojrat Më të Mira Porno Gej kanë 6 lojra në zhvillimin aktiv dhe shumë gjëra të tjera të bukura që vijnë. Një nga gjërat më të mëdha në të cilat po punojmë tani është një video streaming shërbimi në zonën e anëtarit që të lejon të shikosh video seksi gej – si të vërteta dhe të animuara – në rezolutën e plotë të 1080p. Ne kemi qenë duke shmangur vënien e saj atje vetëm ende për shkak se ne ende kemi disa insekte për të punuar në, por e gjithë ideja është se kur ju nuk ndjeni si lojë interaktive, ju ende mund të vini këtu për disa argëtim porno homoseksual., Përveç kësaj, Lojrat Më të Mira Të Pornos Gej do të krijojnë disa tipare shumë të kërkuara të komunitetit në disa javët e ardhshme, duke përfshirë forumet dhe një server Mosmarrëveshjeje. Këto do të jenë mënyra fantastike për ju për të ndarë smut, për të takuar të tjerë, për të marrë këshilla mbi përparimin e lojës dhe madje për të bërë sugjerime për zhvilluesit se si t'i bëjnë titujt tanë më të mirë. Të gjitha këto, plus më shumë për të ardhur në të ardhmen e afërt!

Pra, si thua sikur të vish dhe të shohësh Se Çfarë Loje Porno Ka për Të ofruar Gejtë më të Mirë? Nuk do të pendohesh –

Luaj Falas Tani